 |
Ash, Brian (samenst.) & Kindt, Annemarie (red. NL)
-
Geïllustreerde Encyclopedie van de Science Fiction
-
Becht
-
100365
    
€ 16,00 (voorraad = 1)
Essef Naslagwerk - 1979 - groot formaat paperback - 352 blz - Een van oorsprong Engelse encyclopedie, waarin o.a. chronologische en thematische overzichten en bijdragen van zeer veel auteurs zijn opgenomen. |
 |
 |
Bundel
-
54 Vlaamse Verhalen 3
-
Paris-Manteau
-
101148
    
€ 4,00 (voorraad = 1)
Fantastiek - 1971 - paperback - 23 schrijvers - samengesteld door Marnix Gijsen en Karel Jonckheere - 208 blz - Bevat fantastische verhalen van: Raes, Ruyslinck, Schouwenaars en Vandeloo |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Drie
-
Meulenhoff
-
100367
    
€ 5,00 (voorraad = 3)
Essef - pocket - 1975 - SF96 - uitvoering zonder folie - 306 blz - Korte verhalen van: Vance (De wereld tussenin), Masson, Mackelworth, Goulart, Wolfe, Dorman, Weinbaum (Odyssee op Mars), Van Scyoc, Cuijpers, Bone, Pohl en Dick (De Elektrische Mier) - (verkleurde rug) |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Drie
-
Meulenhoff
-
100366
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Essef - pocket - 1975 - SF96 - uitvoering zonder folie - 306 blz - Korte verhalen van: Vance (De wereld tussenin), Masson, Mackelworth, Goulart, Wolfe, Dorman, Weinbaum (Odyssee op Mars), Van Scyoc, Cuijpers, Bone, Pohl en Dick (De Elektrische Mier) - (kaft iets laag aangezet) |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Drie
-
Meulenhoff
-
100368
    
€ 3,00 (voorraad = 1)
Essef - pocket - 1975 - SF96 - uitvoering zonder folie - 306 blz - Korte verhalen van: Vance (De wereld tussenin), Masson, Mackelworth, Goulart, Wolfe, Dorman, Weinbaum (Odyssee op Mars), Van Scyoc, Cuijpers, Bone, Pohl en Dick (De Elektrische Mier) - (wat slijtage; scheve en verkleurde rug) |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Twee
-
Meulenhoff
-
100369
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Essef - pocket - 1974 - SF81 - 1e druk - 336 blz - 29x110x175 mm - 230 g - Traditionele SF verhalen van grootmeesters zoals: Anderson, Bester, Carr, Goulart, Harding, Heinlein, Inglis, Kapp, King, Leinster, Masson, Neville, Russell en Sladek. |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Twee
-
Meulenhoff
-
100370
    
€ 3,00 (voorraad = 4)
Essef - pocket - 1974 - SF81 - 1e druk - 336 blz - 29x110x175 mm - Traditionele SF verhalen van grootmeesters zoals: Anderson, Bester, Carr, Goulart, Harding, Heinlein, Inglis, Kapp, King, Leinster, Masson, Neville, Russell en Sladek. (lichte schade aan kaft, iets vlekkerig / er ontbreekt wat van de folie) |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Vier
-
Meulenhoff
-
100371
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Essef - 1976 - pocket - SF102 - 327 blz - SF verhalen van: Baxter, Bayley, Blish, Clute, Coney, Filer, Gunn, King, Laumer, Masson, Schmitz en Yep. |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Vier
-
Meulenhoff
-
100372
    
€ 4,00 (voorraad = 1)
Essef - 1976 - pocket - SF102 - SF verhalen van: Baxter, Bayley, Blish, Clute, Coney, Filer, Gunn, King, Laumer, Masson, Schmitz en Yep. |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Vier
-
Meulenhoff
-
100373
    
€ 3,50 (voorraad = 4)
Essef - 1976 - pocket - SF102 - 327 blz - SF verhalen van: Baxter, Bayley, Blish, Clute, Coney, Filer, Gunn, King, Laumer, Masson, Schmitz en Yep. (verkleurde rug) |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Vijf
-
Meulenhoff
-
100374
    
€ 4,00 (voorraad = 3)
Essef - pocket - 1976 - SF107 - 25x110x175 mm - 255 g - Korte verhalen van: Herbert, Goulart (2x), Stall, Lafferty (2x), Aldiss, Laumer, Carr, Scyoc, Silverberg. |
 |
 |
Bundel
-
Alfa Vijf
-
Meulenhoff
-
100375
    
€ 3,50 (voorraad = 4)
Essef - pocket - 1976 - SF107 - 25x110x175 mm - 230 g - Korte verhalen van: Herbert, Goulart (2x), Stall, Lafferty (2x), Aldiss, Laumer, Carr, Scyoc, Silverberg. (verkleurde rug) |
 |
 |
Bundel
-
Amazone
-
Gradivus
-
100376
    
€ 4,50 (voorraad = 1)
Essef - 1982 - 1e druk - 322 blz - Dertien Verhalen met Vrouwen in de Hoofdrol. Schrijvers: Cherryh, St. Clair, Frank, Norton, Morgan, Belling, Russ, Lingholm, Fox, Lee, Saunders, Lynn en Saxton. |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Kusten
-
Luitingh
-
100379
    
€ 4,00 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 238 blz - Essef verhalen uit Europa. Verzameld en geredigeerd door Franz Rottensteiner. Met behalve een verhaal van Lem (Jacht naar Geluk) een reeks verhalen van relatief onbekende schrijvers t.w. Klein, Andrevon, Madsen, Franke, Nesvadba, Rogoz, Aldani, Gansovski, Iwanov en Shefner. |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Kusten
-
Luitingh
-
100378
    
€ 3,00 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 238 blz - Essef verhalen uit Europa. Verzameld en geredigeerd door Franz Rottensteiner. Met behalve een verhaal van Lem (Jacht naar Geluk) een reeks verhalen van relatief onbekende schrijvers t.w. Klein, Andrevon, Madsen, Franke, Nesvadba, Rogoz, Aldani, Gansovski, Iwanov en Shefner. (wat slijtage) |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Kusten
-
Luitingh
-
100377
    
€ 2,25 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 238 blz - Essef verhalen uit Europa. Verzameld en geredigeerd door Franz Rottensteiner. Met behalve een verhaal van Lem (Jacht naar Geluk) een reeks verhalen van relatief onbekende schrijvers t.w. Klein, Andrevon, Madsen, Franke, Nesvadba, Rogoz, Aldani, Gansovski, Iwanov en Shefner. (gebroken rug) |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Kusten
-
Luitingh
-
100380
    
€ 2,25 (voorraad = 3)
Essef - paperback - 1976 - 238 blz - Essef verhalen uit Europa. Verzameld en geredigeerd door Franz Rottensteiner. Met behalve een verhaal van Lem (Jacht naar Geluk) een reeks verhalen van relatief onbekende schrijvers t.w. Klein, Andrevon, Madsen, Franke, Nesvadba, Rogoz, Aldani, Gansovski, Iwanov en Shefner. (titelblad beschreven) |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Zeeën
-
Luitingh
-
100383
    
€ 3,00 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 219 blz - Essef verhalen uit de voormalig Socialistische landen, verzameld en geredigeerd door Darko Suvin. Uiteraard met een grote inbreng van Stanislaw Lem (4 verhalen), 8 andere schrijvers. (zwakke rug) |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Zeeën
-
Luitingh
-
100381
    
€ 2,00 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 219 blz - Essef verhalen uit de voormalig Socialistische landen, verzameld en geredigeerd door Darko Suvin. Uiteraard met een grote inbreng van Stanislaw Lem (4 verhalen), 8 andere schrijvers. (gebroken rug, enkele pagina's licht beschadigd) |
 |
 |
Bundel
-
Andere Werelden, Andere Zeeën
-
Luitingh
-
100380
    
€ 2,00 (voorraad = 1)
Essef - paperback - 1976 - 219 blz - Essef verhalen uit de voormalig Socialistische landen, verzameld en geredigeerd door Darko Suvin. Uiteraard met een grote inbreng van Stanislaw Lem (4 verhalen), 8 andere schrijvers. (gebroken rug, vlekkerig) |
 |
 |
Bundel
-
Bedboek voor Adam
-
Elsevier
-
100385
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Essef - 1970 - gebonden met bedrukte kunstleren kaft en stofomslag - 221 blz - Catalogus 'Fantasfeer' nr B111 - Bevat de volgende twee Essef verhalen: Warsjawski - Het moleculaire cafe; Wells - De Man wiens vermageringskuur mislukte. (iets vlekkerig) |
 |
 |
Bundel
-
Beproeving in de Ruimte e.a. verhalen (2e druk)
-
Elsevier
-
100387
    
€ 3,50 (voorraad = 2)
Essef - pocket - 1980 - 2e druk - 255 blz - 4 x Asimov, 3 x Heinlein, 3 x van Vogt. Tien verhalen in de Klassieke traditie, kortom: onvervalst Essef Vuurwerk! |
 |
 |
Bundel
-
Beroemde Fantastische Verhalen (1e druk)
-
HEMA/Trendboek
-
100388
    
€ 5,00 (voorraad = 2)
Fantasy - 1e druk - 1985 - harde kaft - 153 blz (diverse verhalen van Guy de Maupassant) + 221 blz (E.A. Poe's bundel 'Fantastische Verhalen') + 135 blz (diverse losse korte verhalen van: Leinster, Neville, Collier, Clingerman, Bradbury en Bond) - De bekende Fantasy Omnibus van de HEMA. |
 |
 |
Bundel
-
Beroemde Fantastische Verhalen (2e druk)
-
Trendboek
-
100389
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Fantasy - 2e druk - 1988 - harde kaft - 153 blz (diverse verhalen van Guy de Maupassant) + 221 blz (E.A. Poe's bundel 'Fantastische Verhalen') + 135 blz (diverse losse korte verhalen van: Leinster, Neville, Collier, Clingerman, Bradbury en Bond) - De bekende Fantasy Omnibus van de HEMA. |
 |
 |
Bundel
-
Bruna Science Fiction Omnibus 2 (1e druk)
-
Bruna
-
100390
    
€ 3,50 (voorraad = 4)
Essef - 1969 - 1e druk - gebonden met stofomslag, blauw linnen kaft - 371 blz - Verhalen van: Heinlein (Is Jerry een mens), Bester (de grote onttakeling), Slesar (Wonder), Brown (Marsbewoners, hoepel op !) en Sheckley (de volmaakte vrouw). - (o.a. met defecte omslag, scheurtjes en gaatjes)
|
 |
 |
Bundel
-
Bruna Science Fiction Omnibus 2 (2e druk)
-
Bruna
-
100392
    
€ 6,25 (voorraad = 3)
Essef - 1972 - 2e druk, andere kaft - gebonden, zwartlederen band met stofomslag - 371 blz - Verhalen van: Heinlein (Is Jerry een mens), Bester (de grote onttakeling), Slesar (Wonder), Brown (Marsbewoners, hoepel op!) en Sheckley (de volmaakte vrouw). - (stofomslag licht beschadigd) |
 |
 |
Bundel
-
Bruna Science Fiction Omnibus 2 (2e druk)
-
Bruna
-
100393
    
€ 5,00 (voorraad = 1)
Essef - 1972 - 2e druk, andere kaft - gebonden, zwartlederen band met stofomslag - 371 blz - Verhalen van: Heinlein (Is Jerry een mens), Bester (de grote onttakeling), Slesar (Wonder), Brown (Marsbewoners, hoepel op!) en Sheckley (de volmaakte vrouw). - (stofomslag licht beschadigd, wat vlekkerig) |
 |
 |
Bundel
-
Bruna Science Fiction Omnibus 2 (2e druk)
-
Bruna
-
100391
    
€ 3,50 (voorraad = 1)
Essef - 1972 - 2e druk, andere kaft - gebonden, zwartlederen band met stofomslag - 371 blz - Verhalen van: Heinlein (Is Jerry een mens), Bester (de grote onttakeling), Slesar (Wonder), Brown (Marsbewoners, hoepel op!) en Sheckley (de volmaakte vrouw). - (geplastificeerd, naam op voorste schutblad) |
 |
 |
Bundel
-
Bruna Science Fiction Omnibus 2 (2e druk)
-
Bruna
-
100394
    
€ 4,00 (voorraad = 1)
Essef - 1972 - 2e druk, andere kaft - gebonden, zwartlederen band met stofomslag - 371 blz - Verhalen van: Heinlein (Is Jerry een mens), Bester (de grote onttakeling), Slesar (Wonder), Brown (Marsbewoners, hoepel op!) en Sheckley (de volmaakte vrouw). - (naam op voorste schutblad) |
 |
 |
Bundel
-
Chinese Sprookjes
-
Bruna
-
100395
    
€ 2,50 (voorraad = 1)
Fantasy - 1973 - Serie: "Bruna Sprookjes, Mythen en Legenden Nr. 3" - pocket - 222 blz. - Een bundeling met 59 verhaaltjes. Dit zijn deels sprookjes voor kinderen, de rest zijn godensagen, verhalen met heiligen en tovenaars en verhalen uit het planten- en dierenrijk. Verder nog verhalen met gruwelijke motieven, sprookjes over echtelijke trouw en tot slot historische mythen en sagen. Deels Fantasy / geschreven voor volwassenen. (zwakke rug) |
 |